Klub Muzyki i Literatury we Wrocławiu zaprasza na koncert chóru „Przedmieście Świdnickie”Dyrygent: Dominik Kozłowski Chór „Przedmieście Świdnickie” działa przy Radzie Osiedla Przedmieście Świdnickie. Dyrygentem jest Dominik Kozłowski. W repertuarze chóru są pieśni patriotyczne, ludowe, kolędy, piosenki rozrywkowe. Koncertuje w różnych środowiskach Wrocławia, bierze udział w przeglądach chórów, festiwalach i na zaproszenia różnych instytucji. Dominik Tomasz Kozłowski – dyrygent, śpiewak, kompozytor. Od 2021 roku jest pierwszym dyrygentem Wrocławskiej Orkiestry Wszechmuzycznej, którą poprowadził w ponad 20 koncertach. Był asystentem dyrygentów w Czechach, Hiszpanii i Rumunii. Zadebiutował na arenie międzynarodowej, prowadząc dwa koncerty w ramach festiwalu Fuera de Red z orkiestrą symfoniczną w Madrycie w lipcu 2022 roku, po czym skupił się na wspieraniu rozwoju wrocławskiego środowiska muzycznego. Obok licznych swoich działalności muzycznych od lutego tego roku prowadzi również Chór Przedmieścia Świdnickiego. |
Koncert transmitowany online
Spotkanie transmitowane online
Spotkanie transmitowane online
Koncert transmitowany online
Spotkanie transmitowane online
Spotkanie transmitowane online
Spotkanie transmitowane online