Reklama

Klub Muzyki i Literatury we Wrocławiu zaprasza na koncert gitarowy

21 maja (wtorek) 2019 roku o godz. 15.30
Wstęp wolny. Zapraszamy

Plakat [pdf]

Program [pdf]

Wystąpią:
Kamil Bućko
Kacper Romel
Monika Konik


Monika Konik. Ukończyła PSM I st. im. Karola Szymanowskiego w Oświęcimiu w klasie gitary mgr Janusza Pietruchy. Następnie kontynuowała naukę w ZPSM im. Stanisława Moniuszki w Bielsku-Białej pod okiem mgr Mariusza Burego. Obecnie rozpoczęła naukę na Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu u dr Waldemara Gromolaka. Monika brała udział w licznych mistrzowskich kursach gitarowych. Chętnie odnajduje się w kameralistyce, współpracując w duecie oraz triu gitarowym, co przyniosło jej wyróżnienia na konkursach i udział w licznych koncertach.


Kacper Romel. Edukację muzyczną rozpoczął w 2012 roku w Państwowej szkole muzycznej II stopnia w Gnieźnie. W 2015 rozpoczął studia w Akademii muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy u dr. Krzysztofa Pełecha. W 2018 roku rozpoczął studia magisterskie pod okiem dr. Waldemara Gromolaka w Akademii muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu.


Kamil Bućko. Urodzony w 1996 r. w Jaśle. Absolwent prywatnej szkoły muzycznej I i II st. W Jaśle w klasie Jarosława Stompla. Aktualnie student I roku gitary w Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu w klasie Waldemara Gromolaka oraz Michała Daniela Bąka.